Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualnosci
Odsłony: 5692

           

W Jaworznie ruszył program pn. "Jaworznicka Rodzina Wielodzietna". Projekt ma pomóc w promowaniu modelu oraz pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej, wesprzeć sytuację finansową takich rodzin, a także zwiększyć szanse rozwoju dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych oraz zapewnić im szerszy dostęp do dóbr kultury i sportu. Program jest skierowany do wszystkich członków rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych, zamieszkujących na terenie Jaworzna, bez względu na kryterium dochodowe.

Głównym elementem projektu jest "Karta Jaworznickiej Rodziny Wielodzietnej", która uprawnia posiadaczy do szeregu ulg w instytucjach publicznych i prywatnych. O jej wydanie mogą się starać rodzice (bądź rodzic), którzy mają na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia. Program obejmuje także młodych ludzi pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, pod warunkiem jednak, że dziecko uczy się lub studiuje.

Oddział Jaworzno PTTK jest również partnerem tego programu.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w naszych imprezach, którzy zostali zakwalifikowani do programu „Jaworznicka Rodzina Wielodzietna” i wraz z dokumentem tożsamości okażą imienną „Kartę Jaworznickiej Rodziny Wielodzietnej” mogą liczyć na:

Nie zapomnij o tym projekcie. Wejdź na stronę www.jaworzno.pl , zapoznaj się z zasadami i regulaminem programu, złóż wniosek o kartę, a później przyjdź do nas i skorzystaj ze swoich uprawnień.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Z TURYSTYCZNYM POZDROWIENIEM!