Oddział PTTK w Jaworznie po raz kolejny zorganizował Rodzinne Mistrzostwa miasta Jaworzna w slalomie gigancie pod honorowym patronatem prezydenta miasta Jaworzna. Zawody odbyły się w Korbielowie na stoku Baba w dniu 2 lutego 2020 roku. Do imprezy zgłoszono 37 osób i 10 rodzin. Zawodników podzielono na 5 kategorii wiekowych: D1 – dziewczęta do 18 lat, K1 – kobiety powyżej 18 lat, D2 – Chłopcy do 18 lat, M1 – mężczyźni 18-49 lat i M2 – mężczyźni od 50 lat. Korbielów przywitał nas padającym deszczem i odwilżą. Organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu startu slalomu o godzinę. Ok. godz. 11-tej pogoda się ustabilizowała zaświeciło nam nawet słońce. W tych trudnych warunkach udało się przeprowadzić zawody w pełnym zakresie, czyli na podstawie dwóch przejazdów. Organizatorzy zadbali o ciepły posiłek na stoku w postaci pieczonych kiełbasek wraz z herbatą. Zawody choć w trudnych warunkach przebiegły sprawnie i bezwypadkowo.

Wręczenie medali, dyplomów i nagród w kategoriach indywidualnych w tym dla najlepszych narciarek i narciarzy sezonu 2019/20 odbyło się na stoku na przygotowanym podium, a bezpośrednio po niej nastąpiła dekoracja i wręczenie pucharów i dyplomów i nagród w kategorii rodzin.

Podczas ceremonii wręczenia nagród i dyplomów na stoku podziękowaliśmy wszystkim sponsorom: Wydziałowi Kultury i Sportu UM w Jaworznie, MCKiS w Jaworznie, Tauronowi PE SA, a zwłaszcza Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej w Jaworznie za udzielenie pomocy przy organizacji tegorocznych zawodów, co pozwoliło nam zorganizować zawody na wysokim poziomie.